Miloš Zeman a hodnoty

Politika

V Česku se hraje s hodnotami. Dneska tak, zítra tak. Potom se nadává při pivu a na facebooku že prej "nejsme sami sebou - nebo pod rusem nebo pod amikem". Fňuk, fňuk, fňuk.

V přímé volbě v roce 2013 češi zvolili prezidenta. Sami. Chtěli, by Miloš Zeman se stal prezidentem ČR. Stal se zároveň historicky prvním českým prezidentem zvoleným přímou volbou.
V dubnu 2015 už ho chtěli "do koše" proto, že letí do ruska s úctou paměti lidi kteří osvobodili svět od fašismu. Dovolte něco připomenu: "V roce 1945 Rudá armáda českou republiku osvobodila od FAŠISMU. Při tomto osvobození padlo jen na území ČR 144 tis. rudoarmějců. Pro srovnání - jen 90 amerických vojáků."

Proč v německu jsou desítky pomníků ruským vojákům a stat na to přispívá stovky tisíc eur ročně? Proto že jsou upřímní.

Tak co pak provedl pan Zeman špatného, že chtěl do Moskvy s úctou paměti lidi kteří dali svůj ŽIVOT? Ano, už to slyším.. - rusací, komuší šedesát osmička.. Bylo to ale po roce 1945 a v rusku stalinovský režim zavraždil nad 40 mln. občanů! Každý rus upřímně řekne, že komunisti tam té doby byli svině. Jsou to DĚJINY a každý režim se prokázal jako špatný. Každý. Jeden víc, druhy min. Jelikož je to vše o lidech, o svědomí, o dobru a zlu.

Jsem vnuk dvou dědů, kteří válčili s fašistovou nečistí by já a VY mohli dýchat čerstvým VZDUCHEM a ne CIKLONEM-B v nacistickým gaswagen. Česko mám rad, žiju tady 12 let, nevyhrocuji hodnoty - takhle me za me mladé léta v tom nedokonalým rusku vychovali.

Konstatuji, že dnešní Česko je slabé kvůli lží a vyčůranosti. Ale ještě to jde, je to na nějaké hraně. Ještě vidím zbytky demokratických hodnot pana Václava Havla ale ze smutkem konstatuji, že mizí. Mám taky rad spoustu amerických věcí, ale nejsou to HODNOTY! Jsou to například TECHNOLOGIE. Mám kamaráda původem z Ukrajiny a rad ukrajinsky boršč, ale je to jen dobry kamarád a chutné jídlo, ale nejsou to HODNOTY!

Koukám na dnešní politiku jedinym okem s ironickým úsměvem - je složitá, špinavá.. Nemám na politiku vliv a proto me nezajímá.
Vím ale, že ve starožitným řecku politik, pokud navrhoval úpravu zákonu, bral lano na krk a šel před lidí s návrhem. Pokud se to lidem nelíbilo, měl se na lanu oběsit neprodleně.
A co dnes? Zvýší vám cenu na energie a něž by jste o tom věděli! Jde to "do háji" a ten "haj" přichází, věřte, ne z ruska.
A píšu to vše proto, že konečně vidím člověka, který děla nějaké kroky ze srdci. Blahopřeji, pane prezidente. S celého srdce. Jeďte tam. Jeďte, pane Zemane, kvůli MILIONŮ (a v tom 20 milionů ruských) oddaných životů za ČERSTVÝ VZDUCH a nevšímejte se smradu co se snaží HODNOTY vyhrotit.

ГЕРОЯМ - ВЕЧНАЯ СЛАВА !

(120 hlasů)
Přečteno 1558 krát
Označeno v :

Související položky