Marketingová kreteniada

Marketing

Facebook.. Kluci z Kalifornie jasna věc jsou šikovní a šoupnou tu správnou targeting reklamu z oboru. Dostal jsem reklamu knihy zdarma o zrození značky. Kdyby ne té nadějné komentáře, řeknu Vám - měl bych nárok na sklenice hořké ruské vodky.

komentare

Marketingová kreteniada tečka CZ

12 let jsem v ČR. Vždyť to takhle nebylo, ne?! V poslední době mám takový dojem že žiju ve státu totálních marketingových kreténů. Bohužel myslím tím ne jenom té "odbornici" ale i zákazníky. Značka "znacka-sracka", "mega-seo-particka". A hned v paměti 10000 srand typu "slevo-vsechno-mozne" "tvorba-webovek-ve-vasem-meste" a td. Při tom, přemýšlím - kolem mají "coca-cola" "audi" "nike" "apple" "samsung" .. Okey, hlavně že mám s toho klid - Pilsner Urquell, Baťa, Škoda zůstanou kralovat v ČR spolu s Coca-cola, Audi, Nike, Apple, Samsung etc.! No! "levne-super-webovky-kteri-vydelavaji-sami" "seo-mega-experti" "znacka-sracka" a "vse-co-oni-postavili-modelinou-misto-mozku" .. řeknu Vám - cely náš mezinárodní team, svatá pravda, "značko-stavitelům" drží palce! Tipnete proč.

Přemýšlím o tom, že pokud té "značko-stavitele" ne promění tady v ČR Baťa na "dobre-boty" a Nike na "sportovni-oblecky" a samozřejmě vše, sakra, s TEČKA CZ, tak je opravdu velká naděje, že budou v solidních českých firmách mýt podlahy a FABER VISUM všem těm odborníkům a jejich zákazníkům vybuduje na památku nostalgicky portal-hrob kreteniada.cz s description "jak jsem pro**bal peníze, důvěru a úspěch".

Pěkné dny a pěkné značky - přemyšlení je prima.

P.S. Moje firma začínala v oboru designu v roce 2007, zvolili jsme slovo-značku INTERSAT a značku jsme postavili - Profesionální webdesign do Google a je to. Desítky super referenci, spokojeni a úspěšní klienti. V roce 2011 jsme v oboru fakticky měli jen šikovnou konkurence - firmu Media Factory, kterou, pokud jsme měli hodně práci, alternativně i doporučovali. Dosáhli jsme technologického stropu a postavili jsme novou značku která značky staví - FABER VISUM. Pod FABER VISUM jsme hodili i INTERSAT bez ohledu na to že byl v době stavby FABER VISUM mnohem dopředu. V roce 2013 jsme už otvírali pobočky FABER VISUM v Kanadě, Rusku a Israeli, v 2015 v Neměcku a Polsku. A pořad snažíme se dostat lidé k přemyšlení o filozofii jejich podniků.

P.P.S. omlouvám se za připadne chyby v češtině - nejsem čech.

Naposledy změněno čtvrtek, 21 leden 2016 13:16
(60 hlasů)
Přečteno 1965 krát
Označeno v :