Webdesign - konec éry webdesignu.

Doporučený
Marketing

Zajímavá doba webdesignu, když se těžko programovalo v poznámkovém bloku na míru a webové stránky byli drahou exkluzivitou, už dávno v celém světe je pryč.

V celém světě ale neznamená Česko, jelikož je naprosto neuvěřitelné do jaké miry mají radí v ČR konzervatizmus v IT oboru! Je to zvláštní, ale na konzervatizmusu se vydělává!

Tečku ve webdesignu začal stavit před lety Open Source a čim dál, tím tečka se stávala tučnější. V roce 2016, věřte, že už nemusíte lítat po webdesignérských studiích s otázkou "kolik me stránky u vás budou stat a za jak dlouho uvidím svůj web online". Všechno momentalně v reklamním oboru na jednu stranu snadnější, na druhou ale složitější.
Začneme od toho snadného - webové prezentace se dělí na profesionální a neprofesionální. Bez hodnocení designu webových stránek naznačíme Vám několik bodů.

Dnes profesionální web splňuje aspoň tyto základní podmínky:

  • a) Validní zdrojový kód podle W3C konzorcium (ověřit můžete ZDE)
  • b) Moderní jazyk programování (momentálně je to HTML5 | CSS3)
  • c) Podpora webem mobilních zařízení (ověřit můžete ZDE)

Úspěšným webem je:

  • a) Profesionální web.
  • b) SEO optimalizovaný web (ověřit můžete ZDE)
  • c) Umístěny na kvalitním hostingu a propojeny s doménou první řady (například: vasedomena.cz).

A teď pár řádků historie. V roce 2009 firma INTERSAT přestala stavět počítače na míru (začala doba notebooků) a vrhla se na milý srdci design, webdesign a reklamní marketing. Vzali jsme hotové americké řešení Open Source - Joomla!, Wordpress, Drupal a začalí jsme si s tím hrát. Zkrátka úkolem bylo pouze hloubkové prozkoumání systémů, běžné sledování vývoje, korektivy a designerské práce v pár souborech CSS mezi tisíci už vyvinutých celym světem programátorů souborů! V roce 2010 stavba profesionálních webů nám zabírala maximálně 3 hodiny s demo obsahem. Nasadili jsme neskutečně levnou cenu aby získat jak nejvíc referencí i.. vité co? Přišel známý z jiného design studia a doslova řekl: "No k čemu vám, rusákům, to tady v ČR je!? Vždyť kazíte trh!". Odpověď s úsměvem byla: "Mazej se vzdělávat!" Jen že marketingové přemýšlení, zvlášť když je marketing dlouhodobý, je parádní věc. Reference u INTERSAT už byli a řekli jsme "Tak jo, trh Vám kazit nebudeme.." A nasadili jsme běžné ceny - jednání v INTERSAT se začínalo od 20.000 kč a nahoru. Raděj toho miň, líp než ostatní a za více peněz - jsme si řekli.

A však jsme dál a dál prozkoumávali technologie a v roce 2012 jsme jako první stavěli HTML5 a RWD weby.
INTERSAT byl, je a bude jedno s nejprofesionálnějších web studii v ČR. Přesvědčit se můžete jednoduše - zadejte do Google "profesionální webdesign" (najdete nás samozřejmě na první stránce) a koukněte do technologií na stránkách INTERSAT.

Doba se mění a dnes už nejde říct, že jen webové stránky můžou podnik klienta zdůraznit - webové strany jsou pouze nutnost která ma svoji cenu.
Ta cena je.. Pozor! -0 Kč

logo FABER VISUM

V roce 2013 v prostorech INTERSAT studia vzniklá mezinárodní linie vizuálního marketingu FABER VISUM a postupně pobočky v jiných státech. FABER VISUM nestaví weby - FABER VISUM staví značky, kde profesionální webové stránky jsou pouze součásti vizuálního marketingu. Naše kamenné studio webdesignu v Erbenové ulici v Plzni jsme zavřeli v roce 2015. Programátoři pracuji online v pohodlí svých domů. A místo toho všechno, jsme otevřeli pro Vás WEB-SHOP, kde si můžete vybrat PROFESIONÁLNÍ webové stránky jen za roční platbu webhostingu!Proč jako vždy přicházíme na trh s nejvýhodnější nabídkou ve světě webdesignu a reklamy?

Protože přemyšlení je prima. Vítáme v dalším kroku číslo 9 - vizuální marketing FABER VISUM.

P.S. Jak dopadají účastnici programu "web zdarma"? Uvádíme několik přikladu:

P.P.S. omlouvám se za případné chyby v češtině - nejsem čech.
Naposledy změněno čtvrtek, 21 leden 2016 16:05
(50 hlasů)
Přečteno 1207 krát
Označeno v :